DJ na wesele Śląsk

Nie tylko muzyka, czyli czym zajmuje się DJ Śląsk w trakcie imprezy?

Mimo że DJ-a wynajmuje się głównie do zapewnienia oprawy muzycznej imprezy, to w rzeczywistości zakres jego obowiązków jest znacznie szerszy. Najczęściej zajmuje się całościowym prowadzeniem przyjęcia i czuwa nad jego przebiegiem, dbając o to, by każdy z elementów programu nastąpił o wyznaczonej porze. Dowiedz się zatem, co robi w ramach realizowanej usługi.

Do obowiązków DJ-a Śląsk należy:

  • Zachęcanie gości do zabawy, ale w nienachalny i kulturalny sposób.

DJ wodzirej Śląsk poprosi gości, by wzięli udział w organizowanych zabawach. Zagra utwory, które sprawią, że skłonią ich do szaleństwa na parkiecie. Po prostu zadba, żeby nie siedzieli przy stolikach, ale doskonale się bawili.

  • Przygotowywanie niespodzianek i atrakcji, dzięki którym nikt nie będzie się nudził.

DJ na wesele poprowadzi quizy, konkursy i zabawy. Objaśni zasady, rozda rekwizyty, przygotuje nagrody. Opowie śmieszne anegdotki, zażartuje, humorystycznie skomentuje ciekawe sytuacje, co wywoła na sali salwy śmiechu.

  • Nadzorowanie kluczowych punktów programu przyjęcia weselnego.

Wesele nie może obyć się bez wspólnego krojenia przez Parę Młodą tortu, pierwszego tańca, oczepin itp. DJ Śląsk dopilnuje, by wszystkie punkty programu odbyły się o wyznaczonej porze i przebiegły według ustalonego schematu. Gdy nadejdzie odpowiednia pora, po prostu zaanonsuje je i postara się o ich sprawny i niczym niezakłócony przebieg.

  • Dopasowywanie muzyki do preferencji gości i granie na życzenie.

DJ na bieżąco będzie dopasowywał rodzaj muzyki do gustu uczestników imprezy. Jeśli zaobserwuje nikłe zainteresowanie graną muzyką, zmieni repertuar. Oczywiście zagra zamówione piosenki, także te z dedykacją.

Author


Avatar