DJ na wesele Śląsk

Niezapomniany pierwszy taniec? Tylko z DJ-em na wesele Śląsk!

Pierwszy taniec to jeden z głównych gwoździ programu przyjęcia weselnego. Oczy wszystkich zwrócone są na Państwa Młodych wirujących na parkiecie w rytm dźwięków wybranej piosenki. Wszystkiemu towarzyszy magiczna atmosfera, która w połączeniu z przygotowanym na tę okazję układem choreograficznym ma wzbudzić zachwyt. Jak osiągnąć taki efekt?

  1. Wybierzcie piosenkę.

Macie zupełną dowolność. Możecie zatańczyć do wolnego kawałka lub poprosić DJ-a na wesele Śląsk, by zagrał mix Waszych ulubionych piosenek. To samo dotyczy choreografii – możecie zaprezentować walca, własną choreografię lub ze znajomymi przygotować nietypowy układ. Wszystko uzależnione jest od Waszych charakterów i upodobań oraz od tego, czy chcecie postawić na tradycyjne, czy nietypowe rozwiązanie. Oczywiście odpowiednio wcześniej podajcie DJ-owi tytuł i wykonawcę piosenki. Jest to szczególnie ważne, gdy planujecie zatańczyć do utworu złożonego z kilku fragmentów muzycznych, bo będzie zobowiązany przygotować je dla Was.

  1. Ustalcie godzinę.

Czas pierwszego tańca nie może być przypadkowy. Dlatego DJ na wesele Śląsk zapyta Was o planowaną godzinę, w której ma się odbyć. Podajcie dogodną dla Was porę. Uwzględnijcie czas potrzebny na złożenie życzeń i zjedzenie przez gości posiłku, bo zwykle pierwszy taniec następuje tuż po nim.

  1. Zadbajcie o dodatkowe elementy.

W stworzeniu odpowiedniej atmosfery mogą Wam pomóc świadkowie i oczywiście DJ wodzirej Śląsk. Poproście świadków, by pod koniec tańca wystrzelili konfetti, obsługę, by ściemniła światła, a DJ, aby stworzył wokół Was chmurę gęstej mgły lub baniek mydlanych.

Author


Avatar