Zespół na wesele śląsk

Oprawa muzyczna imprezy a ustalenia z DJ wodzirej Śląsk

Przy organizacji imprezy liczy się każdy szczegół. Dlatego po podpisaniu umowy z DJ-em należy omówić scenariusz jej przebiegu i ustalić dotyczące jej kwestie. Jako zleceniodawca masz wpływ na mnóstwo aspektów, bo usługa ma być maksymalnie dopasowana do Twoich oczekiwań. Jakie zagadnienia poruszyć w trakcie spotkania?

Niezależnie od tego, na jakiej imprezie ma wystąpić DJ Śląsk, omów z nim preferowane gatunki muzyczne. Ustal z nim, czy ma grać utwory popowe, rockowe, disco polo, skupić się na latach 60., 70., 80., 90., twórczości wybranego autora itp. Ważne, żebyście Ty i Twoi goście bawili się przy dźwiękach ulubionych piosenek.

Oprócz tego ustal z nim ilość i rodzaj zabaw, konkursów. Z pewnością zaproponuje Ci kilka dopasowanych do charakteru imprezy i poprosi o ich akceptację. Najprawdopodobniej będziesz mógł też przedstawić swoje typy. Jeśli nie wiesz, na czym polega zabawa, DJ wodzirej Śląsk objaśni Ci jej zasady.

Co jeszcze? Przemyśl sprawę dodatkowych atrakcji w postaci rekwizytów, wytwornicy dymu i baniek mydlanych, oświetlenia. Cieszą się one szczególnym zainteresowaniem na weselach, nie mniej na imprezach firmowych i urodzinach też się sprawdzą. Jeżeli jednak nie chcesz z nich korzystać, powiedz o tym DJ-owi, by niepotrzebnie nie brał ich ze sobą.

W przypadku gdy wynajmujesz DJ-a na wesele Śląsk, ustal z nim również godziny realizowania kolejnych punktów programu (chodzi oczywiście o pierwszy taniec, tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny itp.). Koniecznie wybierzcie do nich piosenki, by efekt odpowiadał oczekiwaniom.

Na końcu omówcie jeszcze kilka spraw technicznych. Dowiedz się, czy DJ wodzirej Śląsk przywiezie na miejsce swój sprzęt nagłośnieniowy, czy zamierza skorzystać z tego dostępnego na miejscu, w lokalu. Spytaj też o koszty dojazdu, ilość planowanych przerw i ich długość, nocleg oraz wyżywienie.

Author


Avatar